Anasayfa / ULUSLARARASI ÇALIŞMALAR / AB ICT-PSP Programı

AB ICT-PSP Programı

Kalkınma Bakanı Dr. Cevdet Yılmaz, ICT-PSP’de başarılı olan proje ortaklarını ağırladı

ictpspDr. Cevdet Yılmaz’ın katılımıyla gerçekleşen iftar yemeğinde, Avrupa Birliği nezdindeki Bilgi ve İletişim Teknolojileri Politika Destek Programı’nda (ICT-PSP) başarılı olan 15 Türk kurumunun temsilcileri, bakanlık çalışanları ve basın mensupları bir araya geldi. Vilayetler Evi’nde gerçekleşen törende, Bakan Yılmaz, başarılı kurumların temsilcilerine çini tabak hediye etti, katılımcıların sorularını yanıtladı.

Ayrıntılar ve proje özetleri için tıklayınız.

ICT PSP Bilgilendirme Günü Yapıldı

ICT PSP_422 Şubat 2013 tarihinde Kalkınma Bakanlığında Kalkınma Ajansları ve Teknoloji Geliştirme Bölgesi (TGB) Kurucu ve İşletici Firmalarının katılımıyla ICT PSP Programı 2013 Yılı Çağrısı Bilgilendirme Günü düzenlendi. Toplantıda yapılan sunumlara aşağıdan erişebilirsiniz.

Avrupa için Sayısal Gündem ve ICT PSP

ICT PSP Hakkında Genel Bilgi ve 2013 Yılı İş Programı

Geçmiş yıllara ait iş programlarına ulaşmak için tıklayınız.

ICT PSP Kitapçığı

logo-ict-psp_21_2_26_1Avrupa Birliği Bilgi ve İletişim Teknolojileri Politika Destek Programı (ICT PSP) Bilgi Kitapçığı yayımlanmıştır. Programla ilgili genel bilgilerin ve geçmiş yıllara ait başarı hikayelerinin yer aldığı Bilgi Kitapçığı’na buradan ulaşabilirsiniz.

ICT PSP 2013 Yılı Çağrısı Açıldı

logo-ict-psp_21_2_26_1ICT PSP programının 7. ve son çağrısı olan 2013 Yılı Çağrısı 21 Aralık 2012 tarihi itibariyle açılmış bulunmaktadır. Çağrı, 14 Mayıs 2013 tarihinde kapanacaktır. Çağrıya ilişkin çeşitli bilgi, duyuru ve dokümanlara Avrupa Komisyonunun programla ilgili oluşturduğu internet sitesinden erişebilirsiniz. Ayrıca, 2013 Yılı Çağrısı iş programına buradan erişebilirsiniz. Bunun yanında, Avrupa Komisyonu tarafından 15 Ocak 2013 tarihinde Brüksel’de ICT PSP 2013 Yılı Çağrısı Bilgilendirme Günü düzenlenecektir.